Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a Szegedi...

Mi a véleményetek a Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépiskoláról? Legjobban a környezetvédelmi orientációjú osztály érdekelne.

Figyelt kérdés
Milyen a kollégiuma? Milyen a menza? Vannak délutáni programok/szakkörök? Mennyi a követelmény? Mennyire jó iskola ez jelenleg? Milyenek a tanárok? Mennyi az esélye, hogy felvesznek ha nem szegedi vagy? Mennyire tudnátok ajánlani? Aki oda jár szereti? A kollégiumról részletesen. Vagy ha a kollégiumról az iskola honlapján is találok valami mert most nem találtam.

2016. aug. 7. 23:51
 1/6 anonim válasza:
Szia! En odajarok, ha gondolod irj privit.
2016. aug. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia. Milyen szakra jársz? Hányadikba?

A kérdéseimre amiket eredetileg feltettem tudnál válaszolni?

2016. aug. 9. 14:01
 3/6 anonim válasza:

Najó úgy látom a privibol nem lett semmi xdd de azert valaszolok persze.

Szoval en most leszek szeptemberbe 10.-es es human szakon vagyok. Nem vagyok koleszos de azt meg tudom mondani hogy 8fos szobák vannak es ugy mukodik hogy ha jol tanulsz akkor este fel9-ig lehetsz kint(csak 2db 4-4-esed lehet ez jelenti a jol tanulás) ha pedig nem akkor asszem csak7ig. Vannak a kollégiumba tanuloszobak ott vannak tanárok akik segítenek tobbet nem tudok a kolirol. Hat en osszesen 3honapig voltam menzas, figyelj nem tagadom az itthoni kaja 1000x jobb de azert nem ehetetlen az ottani se, de komolyan a masik iskolakhoz kepest nagyon finom. Es választható akaja. Délutáni programok os vannak peldaul asszem van foci, pinpong, tenisz.. Stb ilyen szakkörök de en ezekre nem jarok. Ezek kb 3-4kor vannak delutan. En egy vidéki iskolából mentem ugyhogy szamomra a követelmény (bocsi a szó ért) de rohadt sok volt, es tenyleg nagyon megszenvedtem vele(de mondom en nagyon vacak iskolából mentem ahol szinte semmit sem tanítottak) de ev vegere azert felhoztam magam annyira hogy alig volt 3db 4-esem. Szoval neked szerintem birhato lesz. Az iskola maga szerintem jo tehat ahogy rangsorolva vannak a szegedi iskolák:Radnóti, Ságvári/TOMORKENY, Deák... Stb tehat nagyon jo iskola. Figyelj mint minden iskolában nyilvan itt is akad egy ket olyan tanar hogy... De azert a nagyon naggya aranyos es kedves attol fugg kit fogsz ki. De tenyleg alig van 1-2olyan tanár hogy.. Es o is csak ugy arcra bunkozik. Szoval nekem jelenleg nagyon ko tanáraik vannak es nagyon aranyosak. En se vagyok szegedi es megis bekerültem(nagyon nem vagyok szegedi) es nem utolsóként kerültem be. Egyszóval igen en nagyon szeretem ezt az iskolát es nem bántam meg hogy ezt választottam, ja es van az iskola honlapján a koleszrol info csak most igy én se tudom perpillanat hogy hol de van aut tudom ugyhogy bogarassz. Ha van meg kérdésed irj nyugodtan amire tudok valaszolok szivesen. Amugy azt megkerdezhetem hogy hova valósi vagy?

2016. aug. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2016. aug. 10. 12:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia én csak a kéttanos osztàlyról tudok nyilatkozni, nehéz mert 0.-ban 18 német/spanyol van és sokat kell tanulni de megéri mert nagyon nagy tudásra teszel szert és ha ezt az osztály jó jegyekkel végigviszed bármi lehet belőled. Megjegyzem ez az osztály legalább olyan színvonal mint a Radnóti vagy a Ságvári.Én csak ajánlani tudom. A menza aránylag jó lehet választani 2 menü közül , viszont elég keveset adnak pl ha van husi kruplibal akkor adnak egy db pici húst és fél adag krumplipürét. Viszont a büfé nagyon király, friss péksütit adnak egész nap és még Topjoy is van :D . Vannak sportkörök(foci, röplabda,és asszem még aerobik) illetve lehet kínait tanulni. Vannak szabályok amiket szigorúan betartanak és bizony nagyon sokat kell tanulni de teljesíthető.
2016. szept. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne menj környezetvédelemre, felesleges időpocsékolás
2016. okt. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!