Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy szóbeli felvételin miket...

Egy szóbeli felvételin miket kérdeznek?

Figyelt kérdés
Én az központi felvételitől nem annyira félek... Inkább a szóbali felvételitől félek :/ általában miket szoktak kérdezni, miről kell beszélni?

2016. aug. 10. 20:03
 1/2 anonim válasza:

Sziaa

Én is így voltam vele ahogy most te, de tényleg csak annyit tudok mondani, hogy ne aggódj és tudom mindenki ezt mondja, de TÉNYLEG. Gondolj arra, hogy ő is ember és ugyanúgy ő is szóbelizett egyszer. Ha izgulsz nagyon könnyen elfelejtesz dolgokat és nehezebben megy a folyamatos beszéd, ami viszont fontos.

A kérdésekre áttérve attól is függ, hogy milyen iskolát jelölsz meg. Mivel van ahol angolul zajlik az egész, máshol meg magyarul.

Az enyémnél szituációk voltak. Az egyik tanárral veszekedni kellett vagyis inkább meggyőzni az adott témáról amit húztál, a másik asztalnál párbeszédet kellett eljátszani. Volt még szövegértés, hangosolvasás és hasonlók.

Egyébként a központi többet ér, arra készülj inkabb, a szóbelinél pedig próbálj nem izgulni és feloldódni:)

2016. aug. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Járj előkészítőre
2017. febr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!