Zongoratanart keresek?

Figyelt kérdés
Oszinten egy 14 eves lany vagyok, jartam kb 3 evet zongorara (zeneiskolaban) de vegul ott befejeztem es most kihagytam egy evet. Naagyon szeretnem folytatni a zongorazast de nem olyan szuklatokoru korullmenyek kozott ami aa zeneiskolaban folyt. Sajnos ott csak komolyzenet lehetett jatszani. (Most leszogezeem hogyy imadom a komoly zenet) de en ugy gondoltam lehetne mast is jatszani. Ket tanarom is volt a zeneiskolaban, s mindketto rendre elutasitotta ha megkertem hogy segitsen be egy konnyu darabba. Igy hat szeretnek egy magantanart akivel vegig zongorazhatom az eletem, Budapesten belul. Tudasomat nem mondanam erosnek, hisz csak 3-4 evet jartam. De eltudom jatszani Yann tiersentol a comtine d'un autre ete lapres midi-t, es Havasi Balazstol a The storm-ot. Mivel egy evet kihagytam es hozza sem ertem a zongorahoz mar ezekben is bizonytalan vagyok de remelem talalok egy tanart. Kerdesemm tehar az volna valaki itt ismer e egy jo tanart, vagy tudtok ajanlani akarhonnan? Nagyon orulnek^^ elore iss koszonom :)

2016. aug. 11. 12:57
 1/3 A kérdező kommentje:
(Bocsassanak meg amiert olvashatattlanul irtam)
2016. aug. 11. 12:59
 2/3 anonim válasza:
12 éve járok zenesuliba. És nem csak komolyzenét játszottam. szerencsére a tanárom rugalmas, és sokszor van hogy én is viszek kottákat, hiszem mégis jobb azt játszani amit szeretsz, és nem amit ráderőltetnek :) Csak a teóriát utáltam mindig :/ Sajnos az az egy év nagyon sokat jelent, de egypár hét alatt visszajön. Szóval ha van rá lehetőséged, akkor gyakorolj inkább egyedül otthon. És ha ez nem megy, akkor nézz körül neten, biztos találsz valami jó tanárt :)
2016. aug. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha bármi kérdésed lenne, írj nyugodtan priviben :)
2016. aug. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!