Milyen szakot ajanlotok?

Figyelt kérdés
Jovore erettsegizem,4es atlagu diak vagyok,az elkovetkezo evekben dolgoznom kell,de fontosnak tartom,hogy diplomat is szerezzek. Mit gondoltok,melyik egyetemen es melyik szak teljesitheto konnyen munka mellett? Ismeroseim azt mondtak,hogy a kommunikacio es media illetve a turizmus egesz konnyu. Szerintetek?

2016. aug. 15. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Tudod fizetni a tandíjat majd ezeken a szakokon, vagy el fogod érni a magas központi ponthatárokat államira?
2016. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem csak a fizetosre van eselyem
2016. aug. 15. 15:26
 3/6 A kérdező kommentje:
Elsosorban a gazdasagtudomanyokban gondolkodom... Es ott is az uzleti, nagyon hasonlonak tunnek, melyik a legjobb? Emberi eroforrasok, gazdalkodasi es menedzsment,kereskedelem es marketing,nemzetkozi gazdalkodas vagy turizmus-vendeglatas?
2016. aug. 15. 15:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Illetve a tarsadalomtudomanyon is nezelodom :)
2016. aug. 15. 15:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a kereskedelem & marketinget választanám a helyedben a felsoroltak közül.


Mi a helyzet a programtervezo informatikával? Iszonyú jol fizetne, rogton lenne munkád is :P

2016. szept. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nemi erő.
2016. okt. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!