Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudtok olyan Gimnáziumot /...

Tudtok olyan Gimnáziumot / Szakközépiskolát Budapesten, ahova átvennének közepes osztályzatokkal? , többi lent!

Figyelt kérdés
Egy írtóra gyerek nem kímélő iskolába jártam, ahol spanyolul, illetve angolul tanultunk nagy óraszámban. Angolból és spanyolból is középfok szinten állok, sajnos egyikből se tettem még vizsgát.Kémiából meghúztak, de a többi osztályzatom minimum hármas, semmi magatartásbeli probléma nincs velem :D. Budapesten keresnék olyan gimit vagyy szakközépiskolát ahova átvennének. Se nem valami " erős", se nem "gyenge " iskolát keresek. A beállítottságom főként matematika, földrajz. A testnevelést is retttenetesen szeretem, de nem egy testnevelési gimit keresek. Ha ráismertek egy ilyen iskolára, vagy a ti sulitok is ilyen, megköszönném, ha írnátok. - Bálint

2016. aug. 19. 19:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!