Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt informatika, angol, és...

Emelt informatika, angol, és matek érettségivel milyen karra érdemes menni főiskolára vagy egyetemre?

Figyelt kérdés

jövőre érettségizek, ezekből lesz emelt érettségim.

Mit ajánlotok amivel egész jól lehet keresni?


2010. ápr. 20. 00:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Egész biztos, hogy mindhármat bevállalod? Szerintem bőven elég lenne vagy infóból vagy matekból angolból meg szerezni egy nyelvvizsgát. Amúgy gazdinfót javaslom. Én arra járok, gimiben matekból jó voltam, de így is annyit tanultam emelt matekra, hogy a többire alig maradt időm, szerintem jól gondold meg, hogy bevállaod-e.
2010. ápr. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hiába vállalod be.. csak 2 tantárgy kell a továbbtanuláshoz. szerintem nem nézted meg jól a felvételi/érettségi rendszert. pl angol emelt ha 60%felett sikerül akkor megvan a középfokú nyelvvizsgád, de nem számítják be emeltnek. szóval szerintem erről a rendszerről kérdezgess még mert nem igazán vagy képben.
2010. ápr. 20. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!