Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi szükséges ahhoz, hogy...

Mi szükséges ahhoz, hogy később sikeres rendezvényszervező vállalkozásom legyen?

Figyelt kérdés

Üdv! Egy középiskolás lány vagyok, mindig is rendezvényszervező szerettem volna lenni. Nagyon foglalkoztat, szeretném ezt csinálni, de sajnos a családi meglepetés bulikon kívül nemigen foglalkozhatok még vele.

A kérdésem tehát, hogy válhat belőlem profi rendezvényszervező? Ebből az iskolámból a ME-GTK-ra szeretnék menni, nemsokára meglesz a második nyelvvizsgám is, érettségi miatt is sokat tanulok.

Kérni szeretném, aki jártas ebben, esetleg ilyen/hasonló vállalkozása van, segítsen, mondja el a tapasztalatait. Köszönöm.



2016. aug. 21. 11:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, hogy az ország keleti részén élek, és szeretnék itt maradni, itt elhelyezkedni majd. :)
2016. aug. 21. 11:44
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ország keleti része önmagában nem mond túl sok mindent, egy ilyen vállalkozás jellemzően nagyvárosokban tud csak megmaradni, arra készülj fel. Egy GTK-s végzettség mindenképpen előny, próbálj majd meg egyetem alatt hasonló tevékenységi körű ügynökségekhez, cégekhez kerülni gyakornokként. Valószínűleg lesznek pályázatok, de az sincs kizárva, hogy neked kell kilincselned. Egyébként meg kapcsolatok és referencia a legfontosabb, nem az iskola.
2016. aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!