Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes élelmiszermérnöknek...

Érdemes élelmiszermérnöknek tanulni?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel a téma, ez a szak az egyetlen ami vonz, viszont sok olyat olvastam itt, hogy nem lehet vele elhelyezkedni. Ez tényleg így van? Tanuljak inkább olyat ami nem érdekel, de biztos munkahelyet ad?

A SZIE-n végezném el, ezt nem írtam még.

Köszi a válaszokat


2016. aug. 23. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, ha nem tetszik, maximum szakot váltasz, vagy valami..én is egy olyan szakon vagyok most ami egy kicsit kétes érzéseket kelt bennem, de meglátjuk.
2016. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Agrár szaktanácsadó, Termelési vezető, Élelmiszer-ipari technológus, Növényvédő szakember, Termékfejlesztési szakértő


Ezeket álláskereső oldalról szedtem. Nem sok találatod hozott ki az élelmiszer/élelmiszer-ipari mérnök szóra. Viszont kiadott hentes és pék álláslehetőséget is. A "nem lehet vele elhelyezkedni" meg nyilván nem igaz, de nincs akkora kereslet rá mint mondjuk a gépészmérnökre.


Véleményem szerint jó szakemberből sosincs elég, ergó ha te nem csak melegedni fogsz bejárni, akkor nem lesz gond és lecsaphatsz a szűkös munkák egyikére. Viszont ehhez sok munka fog kelleni. HA tényleg érdekel.

Szerintem vedd fontolóra az egészet, próbálj meg kitölteni pályaválasztási tesztet, hátha érdekelne még más is.

2016. aug. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!