Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a Zay Anna...

Mi a véleményetek a Zay Anna egészségügyi és informatikai szakközépiskolárol?

Figyelt kérdés
Legjobban az info szak erdekelne milyenek a tanarok es hogy remelem ott kb a fiu lany arany egyenlo az osztalyba es bem az egesz osztaly fiu. Kedvesek az osztalytarsak? Nem tul nehez? Kb hanyas atlag kell hozza? Oda szeretnek menni termeszetesen majd elmegyel nyiltnapra. Jah es a nyiltnap kb meik honapban szokott lenni? :) koszonom :)

2016. aug. 23. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Tesóm Zayban végzett. Szerinten nem vészes az iskola, de lehet, nem is lesz köv. tanévtől info. Legalábbis valaki mondta, de ne vedd készpénznek. A Széchenyi is infós iskola.


Nem kell nagy átlag, 3.5-4, az sima. Bár össze se hasonlítható egy általános iskolai átlag egy középiskolaival.

2016. aug. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia.:)Idén nincs újabb infós osztály, szerintem jövőre sem lesz mert valami olyat mondtak hogy nincs megfelelően felszerelve az iskola infósoknak.Infósoknál általában kevesebb lány nem számoltam sose de kb 8-an lehetnek egy osztályban lanyok.De ezt kompenzálja hogy a többi osztályban van hogy fiú sincs emiatt ne aggódj.Nyiltnap asszem Október körül szokott lenni de úgyis kint lesz a www.Zay.hu -n vagy a facebookos oldalon.A tanárok szerintem kedvesek, érthetőek.Az osztalyközösség mindenhol mást, most erre nem tudok valaszolni hogy "kedvesek az osztálytásrak?" az én osztalyommal ilyen téren nincs baj.Közepesen nehéz a suli, a szakmai tantárgyak számomra nehezek.Nem nehéz bekerülni de nem árt ha a központit jól írod meg. :) Sok sikert, és az Egészségügyet is ajánlom ha nem lesz infó szak de nem tudom..gyere el nyiltnapra és mindent elmondanak.😊
2016. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!