Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetőség levelező éretségi?

Lehetőség levelező éretségi?

Figyelt kérdés
Pécs
2016. aug. 25. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam róla. Mégis mit jelentene ez? Levélben csak nem küldheted el a feladataidat, bemenni 3-4 nap megírni a vizsgát nem nagy erőfeszítés.
2016. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ez most ajánlatkérés ? 😹😂

Széchenyi István Gimnázium - Pécs.

Esti tagozat is van, és van lehetőség levelezőn is elvégezni az éretségit.

2016. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Első válaszoló ! (Második kommentelő voltam)

Te mégis miről beszélsz ?

Oké, nem helyesen tette fel a kérdést, de azért lehet értelmezni, nekem is ment 😉 Egyébiránt, van ilyen, nem írt hülyeséget a kérdező, hozzáteszem nem ilyen rövid időt kapnak a tanulok, és én azt gondolom sokkal nehezebb így letenni a vizsgát, ugyanis nem minden nap ülnek be a tanulok a tanórára. Ha ennyire szeretsz okoskodni, akkor legalább jól válaszolnál, ha pedig nem érted a feltett kérdést, akkor ne válaszolj 😹😉😏👏🏻👏🏻👏🏻

2016. aug. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A levelező tagozatoknak és a levelező érettséginek nincs köze egymáshoz. Hadd ne én legyen már a hibás egy rosszul feltett kérdésért.
2016. aug. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Rosszul írta, ez tény, de azért lehet érteni, negyedik válaszoló !

A harmadik kommentelő nem arra célzott, hogy te lennél a hibás azért mert mert rosszul tették fel a kérdést, hanem hogy nem kéne lehurrogni embertársainkat !


Pécsi József Nádor Gimnázium és Szakképző Iskola !

2016. aug. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, sokat segítettetek második illetve ötödik válaszolok.


Első kommentelő, levelező tagozatos képzéssel kapcsolatban szerettem volna kérdezni, hogy pontosan mely iskolákban van lehetőség esti illetve levelező tagozaton megszerezni az éretségit.

Remélem most már érted.

2016. aug. 25. 18:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem lehurrogtam, egyszerűen csak értetlenül álltam a kérdés előtt, és próbáltam kideríteni, mit is akar a kérdező kérdezni, mert nem túl sok információt írt. Amit írt, annak, ahogy én írtam, nincs értelme. Különbözőek vagyunk, nem mindenki találja ki magától, mit akar a másik. De persze ti egyből leszóltatok engem. :-)
2016. aug. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6: Jól van, már értem. Hát én nem pécsi vagyok, szóval ezt nem tudom, sok szerencsét neked.
2016. aug. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs... Nappali iskolában van magántanuló, illetve esti iskolás.

De diákot ha jól tudom egyik se kap:)

Levelező max egyetemen.

2016. aug. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!