Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan hozzam be a lemaradásom...

Hogyan hozzam be a lemaradásom évkezdésig, hogy ne égjek be? Van olyan oldal amin leírják a 8. évfolyam tantárgyainak fő lényegég, lényegesebb információit amit tudnom kell gimibe?

Figyelt kérdés
Gyenge általánosból a város legerősebb gimijébe megyek, most jöttem rá, mennyire be fogok égni, főleg, hogy az első benyomás fontos, és gondolom ismétléssel, ismétlő dolgozattal kezdünk! Tippek?
2016. aug. 26. 12:17
 1/6 anonim válasza:
Vállald fel, hogy rosszabb szinvonalú suliból jöttél, ne hagyd hogy cikizzenek, ha felvettek egy erős gimibe biztosan okos vagy és hamar behozod a lemaradást és lepipálod a többieket ;)
2016. aug. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Amugy nezd át az összes 8-os tk-d végén az összefoglalót és kész. Ne idegeskedjél♡ :)
2016. aug. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az osztály ne lesz cikizős, inkább attól félek, hogy lesz ilyen felmérő dolgozat, és ha az hármas lesz, a tanár elkönyvel engem hármas tanulónak :/
2016. aug. 26. 16:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, volt központi felvételi, és ha az erős gimibe fölvettek, nem vagy buta gyerek. Megvannak a nyolcadikos tankönyveid?
2016. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen most azokat nézegetem át :/

A központira készültem, és olyan feladatok voltak inkább amikhez nem sok tudás kell, persze az is, de át kell inkább látni.

2016. aug. 27. 16:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi gáz :) eszed az van, szóval átolvasod az összefoglalókat, ilyesmi, és kész. Nem hiszem, hogy beégnél. Ugyan :) sok sikert!
2016. aug. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!