Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most szeptemberben kezdem...

BBen18 kérdése:

Most szeptemberben kezdem harmadik évemet egyetemen és szakot tervezek váltani. Mi a véleményetek a szociális munka szakról? Akik ilyen szakra járnak és megosztanák velem a tapasztalataikat, azért nagyon hálás lennék

Figyelt kérdés

2016. aug. 30. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Van kitűnővel végzett ismerősöm, aki pályaelhagyó lett, mert se munka, se bér. Szükség lenne rájuk, de hacsak nem tart el valaki életed végéig, előre nem jutsz belőle.
2016. aug. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Ha éhen akarsz halni akkor jó. Kb. mélyszegény diplomás leszel majd.
2016. aug. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vannak területek amiket jobban megfizetnek, bár sokat kell dolgozni, és szerencse is kell hozzá. Én nettó 80 ezerrel kezdtem főiskolai végzettséggel, mielőtt elmentem szülni nettó 178 ezer volt a bérem, 3 év munkaviszony után, közalkalmazottként. Egyébként jó a képzés, nem nehéz elvégezni, a munkához nagy elhivatottság kell.
2016. szept. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én szociális munkásnak tanulok, és messze nem olyan reménytelen ez a diploma ahogy a kívülállók ezt leírják. (legtöbb szoc. munkás bőven 100 ezer fölött keres)

Ha érdekel, és szívből tudnám csinálni akkor hajrá! :) Érdekes órák vannak, a gyakorlatok is jók.

2016. okt. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*tudnád
2016. okt. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Helyedben valami olyan szakon tanulnék, amiből meg is lehet élni, nem másra leszel rászorulva, hogy eltartson. Informatika, gazdaság, ezek tuti szakok. Persze ha érdekelnek...

Mindenesetre ha ez érdekel, én erősen javaslom, hogy tanulj meg (legalább) egy idegen nyelvet jól, úgy ha később nem is lenne állásod, egy multiba, SSC-be felvesznek droidmunkára (de most gondold meg, hogy ez-e az életcélod!)

2017. márc. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!