Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A két lehetőség közül a mai...

A két lehetőség közül a mai munkavilágába ti melyiket választanátok: szakács képzés 250e forintért vállalkozás és bérügyintéző képzés 100e fortintért? Melyikre van nagyobb kereslet? Melyiknek a fizetése több?

Figyelt kérdés
2016. aug. 30. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
eggyiketse
2016. aug. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban vonz. Hát a főzést, ha úgy vesszük, vehetjük művészetnek, konyhaművészetnek, ahol valószínűleg hozzád hasonló művészekkel kell együttdolgoznod, szóval nagy eséllyel tippelnék rá, hogy egy főzdében jó a hangulat, baráti a légkör. De egy irodába, ahol amúgy meg számításokat végzel, és nem művészetet csinálsz, szóval tök más irány, ott meg lehetnek ilyen tök másfajta emberek, mint te, ott lehetnek ilyen áskálódások, hogy benyalizik a főnöknek és kamuzik rólad minden h.lyeséget, mert nem nyerted el a szimpátiáját. Amúgy ilyen bérügyintézősből lehet, hogy most nincs túl sok, mert a munkaügyisek szoktak ilyen képzést indítani mostanság, az tuti, a szakácsot nem tudom. Szerintem inkább afelé indulj el, amelyiket jobban szeretnéd, amelyikre jobban vágysz. Ja meg nem csak hogy sunyi alakokkal zárhatnak össze egy irodában , de még monoton is tud lenni. Nem tudom, hogy melyiket preferálod jobban, a matekozást -és egyhelyben ülést, vagy a kicsit talán kreatívabb kajakészítést. De ebből a kommentből most asszem, látszódik, hogy én melyik felé húznék a helyedben, de ez amúgy nem szándékos, csak összevetettem az én szempontjaim szerint. Szerintem barátibb lehet a légkör egy konyhában, mint egy irodában. Ja meg amúgy én nem értek hozzá, de egyik ismerősöm azt mondta, elvégzett egy bérügyintézős-képzést, és nem szerette. De amúgy én tökre nem tudom, menjél arra, ahova jobban húz a szíved, ahol jobban el tudnád a jövődet képzelni.
2016. szept. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! :) Nem tudom eldönteni, eddig kereskedelemben dolgoztam. Most váltani szeretnék, már van egy vendéglátós végzettségem emelt szintű ehhez akarnék résszakképesítés gyanánt csinálni egy szakács szakmát. Bérügyintézőt meg azért gondoltam, mert nincs ilyen úgynevezett irodai képesítésem...
2016. szept. 5. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:
A szakacsok dolgoznak mint robot 12 orakat ha nem tobb. Nem álommunka. Nezz utanna.
2017. dec. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!