Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csinálja valaki így a főiskolát?

Csinálja valaki így a főiskolát?

Figyelt kérdés
Levelezőn,de nem dolgozik mellette,max ilyen alkalmi munkákat.Tehát érettségi után nincs kedve elmenni messze meg kollégista lenni,elmegy inkább levelezőre.

2016. szept. 2. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos van.
2016. szept. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ez így elég furcsa. Biztos van, aki így csinálja, ez nagyon kényelmes megoldás. Amúgy jót tesz az embernek az, ha érettségi után kicsit önállóbb lehet, még ha kollégiumba is megy... én imádtam/imádom a szüleimet, de így talán fokozatosabb a felnőtté válás. Me aztán nem minden egyetemen van hétfő reggeltől péntek estig óra, jobb esetben már csütörtökön hazamehetsz, attól függ, hogy rendezed az órát. Levelezőn szerintem nehezebben lehet tanulni, nappalin az órák alatt is csomó mindent megtanulsz, és vizsgára azzal is kevesebb van.
2016. szept. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Unokatesóm ezt csinálta, mondjuk ő azért, mert csak levelezőn indult a képzés, amire járni akart.

Nem hiszem egyébként, hogy nagyon jót tett a fejlődésének, meg úgy általában a moráljának, mert visszadobták a diplomamunkáját első körben, mert 20 oldalt sikerült megszülnie, és semmi szakmai dolog nem volt benne.

2016. szept. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!