Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ajánlanátok pár hasznos...

Ajánlanátok pár hasznos oldalt (angollal kapcs. )?

Figyelt kérdés
Szóval jövőhéten írunk egy ilyen "csoport bontó dolgozatot" Annyit kell tudni ezzel kapcsolatba hogy mindenki szak iskolából jött most intenzív tagozatra tanulni(2év alatt érettségit szerzünk) szóval nem hiszem hogy olyan nagyon nagy dolgok lesznek a dolgozatban,de szeretnék tőletek kérni pár olyan oldalt ahol kicsit át ismételhetem az alapokat amik azért jól jönnek,és tényleg arra majd tudok itt építeni..3-4 tanuló voltam angolból de azért kicsit felejtettem és hátha van olyan oldal ami nektek is bevált és általa tudtatok kicsit tanulni.

2016. szept. 2. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyelőre ne tanulj! Az ilyen dolgozatnak akkor van értelme, ha azt mérheti, ami tényleg, rákészülés nélkül is stabilan a fejedben van már. Mi értelme benyomni magad a haladóbb csoportba az ismétléssel, ha aztán meg éveken át te leszel ott a leggyengébb? Semmi. A célja mindegyik csoportnak úgyis ugyanaz lesz: az érettségi. Írd meg ezt a szintfelmérőt úgy, ahogy vagy, a tanulás majd utána kezdődjön, bármelyik csoportba kerülsz is.
2016. szept. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,végül "abbahagytam" a tanulást amíg nem értük meg a felmérőt,ami végül a haladóbb csoportba juttatott szóval köszönöm a tanácsot hogy hagyjam addig abba,viszont most már mehet a tanulás ezerrel,sok sikert mindenkinek :3
2016. szept. 9. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!