Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik gimnáziumba menjek?...

Melyik gimnáziumba menjek? (többi lent, pls sürgősen)

Figyelt kérdés

Nyolcadikos vagyok, tudtok olyan gimit Nyíregyházán, ahol van általános tagozat, vélemény róla, egyéb adatok róla, hogy milyen nehéz, felvételiről valami?


Úgy tudom, a Krúdyban van, de nehéz, arról adatokat, véleményt.


Kitűnő vagyok.


A mátészalkai Esze Tamás Gimnáziumról szeretnék véleményt kérni, a tagozatokról, a suliról, engem ott a humán érdekelne. De a többi tagozatról is jöhet vélemény, esetleg angol.


Köszönöm! Kérlek írjatok! Sűrgősen!



2016. szept. 4. 12:36
 1/5 anonim válasza:
50%
Szalkára ne menj tanulni inkabb nyiregyre. A Krudyba meg a vasvariba tuti van altalanos. Es igen a Krudyba nehez de ott minden nehez.
2016. szept. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A Szent Imrében is van általános, de ha normális akarsz maradni ide inkább ne gyere :'D Az Aranyban ugyan tesi meg nyelv van, de a nyelvben annyi a pláne hogy heti öt órában tanulod, szóval semmi extra, és nem is nehéz.
2016. szept. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az Eötvös-ben is indul általános tagozatt
2016. szept. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 Az Eötvösbe menjem mikor kitűnő?!Az a suli a város egyik leggyengébb sulija.


A helyedben valami Szakgimnáziumba mennék azzal jársz legjobban.4 Év alatt le tudsz rakni szakmát/nyelvvizsgát/ érettségit.


A Krúdyt megpróbálnám a helyedben nyíltanpra menj el.Mert az elvileg jó suli.:)

2016. szept. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4-esnek üzenném, hogy én Eötvösös voltam. Nem volt könnyű suli és nem mondanám gyengének:D Nem jártam külön tanárhoz semmilyen tantárgyból, 10.-ben mindkét nyelvből (angol,német) meg volt a közép sz. nyelvvizsgám és felvettek a fogorvosira!:)
2016. okt. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!