Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nehéz az angol emelt/töri...

Nehéz az angol emelt/töri emelt érettségi együtt?

Figyelt kérdés
2016. szept. 4. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom, hogy megoldható. Egyik sem a legnehezebb az érettségik közül, kellő készüléssel menni fog. Könnyű belőlük viszonylag jót írni, duplázásra klassz lehetőség!
2016. szept. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Duplázást tervezek én is.
2016. szept. 4. 19:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én most voltam ezen a párosításon. Nekem nehéz volt, de tényleg egyénfüggő, sajnos én sok dolgot hagytam utolsó pillanatra töriből, így az nem úgy sikerült, ahogy vártam. Az angol nem vészes, arra elég, ha megoldod az előző évek feladatait, levelet írsz, átgondolsz 1-1 témát, erre nem igazán lehet többet készülni, ne ezzel húzd az időt. Töriből alaposan kell tanulni, érteni az összefüggéseket, és hagyni, hogy ülepedjen az anyag, legalábbis az én esetemben ez a fontos.

Összességében nem lehetetlen, és duplázásra tényleg jó, el lehet érni belőlük a 80 %-ot például, csak tényleg időben kezdj el készülni.

2016. szept. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Sziasztok! Jól hangzik ez a párosítás, nekem is erre kellene készülni. De mit jelent az, hogy duplázás? Valaki elmagyarázná nekem?
2016. szept. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A továbbtanulásnál nem az 5 érettségi tantárgy eredménye, hanem 2 általad választottnak (nyílván a legjobban sikerültek) a duplázott eredménye. Tehát mindkettőnek az eredményének a duplákát számolják.
2016. szept. 23. 19:15
 6/8 anonim válasza:
Áhá. Ez nagyon jól hangzik. Köszi szépen! :)
2016. szept. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

És ezt csak emelt szintű érettségivel lehet megcsinálni?


Nem tudod véletlenül, hogy hol van ez leírva a felvi.hu-n, vagy valami hasonló helyeken?... :)

2016. szept. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hú sajnos ezt nem tudom. Tanáraimmal beszéltem róla, de én úgy tudom, hogy nem csak emelt érettségivel lehet. Bár kérdezz meg egy-két tanárod, ők biztos jobban tudják. :)
2016. szept. 25. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!