Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék érdeklődni és...

Szeretnék érdeklődni és információkhoz jutni, főleg azoktól akik képben vannak, hogy milyen végzettség szükséges, hogy indulhassak élelmiszermérnöki szakon?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy milyen feltételei vannak, hogy bejuthassak oda, miből áll a felvételi, mennyire nehéz a szak..most nyilván nem könnyű és egy leányálom, de engem érdekel és semmi sem könnyű, ha úgy vesszük...mennyire lehet vele elhelyezkedni a jövőben szerintetek? Megfizetett?

Kizárólag értelmes válaszokat várok:-)



2016. szept. 4. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

Babám, a felvételivel kapcsolatban minden hasznos információt megtalálsz a felvi.hu nevű oldalon. Merülj el benne, szánj rá időt, szerintem érdekes és igazán hasznos tud lenni ha sokmindennel kapcsolatban képben vagy, és sokminden fenn is van.

Azután már csak oda járó embereket kell keresned akik magáról a szakról, tantárgyakról, oktatókról mesélnek. De felmehetsz a kinézett egyetem honlapjára is, ott is sok infót megtalálsz, pl a tantervet is nézegetheted, milyen tárgyak lesznek, stb.

2016. szept. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen azt már elolvastam, de gondoltam hátha van itt valaki aki képben van és ott végzett vagy tanul és tud nekem mesélni kicsit.

De köszi tényleg :D

2016. szept. 4. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!