Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki megosztana velem a...

Valaki megosztana velem a talasztalatait? Esetleg tanacsot adna?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi szeretnel lenni "ha nagy leszek". De tenyleg fogalmam sincs.

A mernoki palya erdekelne csak a sok irodaban ules a szamitogep elott megrettent.

A legjobban a matekot es a nyelveket imadom. Foleg a spanyolt. Az szinte az eletem.

Angolul nagyon jol tudok, a nemet megyeget, a francia olasz portugal meg csak bemutatkozasi szinten (ezekbol legalabb egyet tovabb szeretnek fejleszteni kicsit)

Tanar nem szeretnek lenni.

Szerintetek milyen palya lenne jo nekem? Azt a felvi.hu-s milyen szakma illik hozzam-os kerdoivet kitoltottem de elegge elteroket adott ki es van ami teljesen hidegen hagy.

Elore köszönöm a valaszokat tanacsokat!:)



2016. szept. 13. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:

> A legjobban a matekot es a nyelveket imadom. Foleg a spanyolt. Az szinte az eletem.

> Angolul nagyon jol tudok, a nemet megyeget, a francia olasz portugal meg csak bemutatkozasi szinten (ezekbol legalabb egyet tovabb szeretnek fejleszteni kicsit)


Na várj csak komám, neked az angol nagyon jól megy, bár a második bekezdésben nem írtad, gondolom a spanyol is pengén, elég jó vagy németül és még három nyelven tudsz pár szót? 18 évesen két felsőfokú, egy közép, három alapfokú nyelvvizsga, nagyjából? És a matematika is jól megy? Az ilyen embereket hol tenyésztik :D ?


Nekem ebből valami nemzetközi közgazdász elemző dereng fel mocskos sok fizetésért.

2016. szept. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak angolból vagyok felsőfokon spanyolból csak középfok, német van csak alapfok közelében (de így nem csúfolnám...)
2016. szept. 16. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg itt [link] meg itt [link]
2016. szept. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nemzetközi gazdálkodás


Egyébként irány külföld, ha ilyen nyelvérzéked van :F

2016. szept. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!