Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Olyan munkák, foglalkozások,...

Olyan munkák, foglalkozások, ahol nem az emberekkel való beszélgetés van a központban? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok, azok a szakok/szakmák érdekelnének, amelyikeknél inkább a háttérben dolgoznak.Nem igazán jó a kommunikációs készségem, és nem is szeretek annyira emberekkel beszélgetni, elég visszahúzódó vagyok, és önbizalomhiányos.Viszont szeretem az idegen nyelveket, szóval ha ilyen téren szeretnék dolgozni, akkor kell a jó beszédkészség, igaz?!

Egyébként érdekel még a töri és az irodalmat is szeretem, illetve a földrajz társadalmi-gazdasági része.

Az eredeti tervem egy nyelvszak lett volna továbbtanulás terén, de sokszor elbizonytalanodok.

Nem tudom mi legyen, keressek valami mást, ahol nem kell emberekkel beszélgetni, vagy vágjak bele abba, amit eredetileg szerettem volna?

Köszönöm, ha végig olvastad!!


17/L



2016. szept. 15. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyelvszakkal fordítóként is elhelyezkedhetsz, ott nem kell túl sokat emberekkel foglalkoznod.
2016. szept. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, és igen erre is gondoltam, de több helyen azt olvastam, hogy a fordítás inkább amolyan mellékes munka, nem lehet "egy életen át" csinálni.Persze nem tudom, hogy ez valóban igaz-e.
2016. szept. 15. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!