Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy es szamvitel (bsc)...

Pénzügy es szamvitel (bsc) után milyen msc-re kell mennem ha könyvvizsgáló szeretnek lenni?

Figyelt kérdés
2016. szept. 17. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szükséges hozzá az msc, de amúgy a számvitel msc az ajánlott.
2016. szept. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló jól leírta. Nem szükségeltetik hozzá egyetemi végezettség (egy PSZ BA több, mint elegendő), de a számvitel mesterrel jársz a legjobban, akár bizonyos tárgyakat el is ismertethetsz, amivel a könyvvizsgálói képzés alatt időt és nem kevés pénzt spórolhatsz meg. Esetleg még a jogi szakokleveles közgazdász képzést mondanám. Ez nem mester, hanem szakirányú továbbképzés, de ez is hasznos lehet a jogi modul kapcsán.
2017. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
psz az BSC, nem BA, de köszi a választ, ment a kéz
2017. máj. 7. 22:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs igazán egységes konszenzus erről. Pár éve, mikor kezdtem, még biztosan BA volt (akkor se értettem, miért, hiszen mind a pénzügy, mind a számvitel mester MSc volt, érthetetlen volt számomra, hogy miért BA az alapképzés), most láttam, hogy a felvi.hu-n már BSc-ként szerepel, de ha az egyetemek oldalára felmész, a legtöbb helyen még BA-ként szerepel, szóval sanszos, hogy egy új változásról van szó. Egyébként a gyakorlatban semmit nem számít.
2017. máj. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ezt nem tudtam. első éves vagyok, és itt BSC.
2017. máj. 8. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!