Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magyarországon hova jelentkezz...

Magyarországon hova jelentkezzek majd középsuliba, ha nyomozó akarok lenni?

Figyelt kérdés

2016. szept. 18. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Hmmmm...

mennyire vagy tehetséges?

2016. szept. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát mondták már hogy van tehetségem .... De nagyon szeretnék az lenni :D
2016. szept. 20. 18:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha tehetséges lennél, akkor magadtól is megtaláltad volna a kategóriát.

És ne mondd, hogy nem fontos, mert ebben az esetben igenis fontos lett volna.


Következő kérdés: mennyire vagy gyors? Gondolkodásban és reakcióban?

2016. szept. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A középiskola teljesen mindegy. Én most vagyok másodéves az NKE-n, és egy általános gimnáziumból jöttem ide, mindenféle rendészeti középiskola nélkül. Persze választhatsz olyat is de túl nagy előnyhöz nem juttat.
2016. szept. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tomika36 válasza:

Alkalmassági vizsga elé állítalak: nyomozó akarsz lenni? Ha ki tudod nyomozni, hova jelentkezzél, akkor alkalmas vagy nyomozónak! :)

Viccet félre téve két utad lehet. Tisztként vagy tiszthelyettesként.

Tiszthelyettes: elvégzel egy rendészeti szakközép iskolát és rendőr leszel. Ott tepersz és megpróbálsz bejutni a bűnügyi osztályra nyomozónak.

Tiszt: középiskolai (rendőr vagy civil pl. gimnázium) remek tanulmányaid után hatalmas pontszámmal jelentkezel az RTF-re (Rendőrtiszti Főiskola) és azt elvégzed. Utána tisztként elhelyeznek az országba valahova. Ha szerencséd van oda ahova szeretnéd, ha nincs, akkor az ország másik felébe, ahonnan ha üresedés van a cél kapitányságon átkéred magad oda (amennyiben a parancsnokod engedélyezi).

Biztos, hogy rendőr akarsz lenni? Csak szopásban lesz részed! A polgárok utálnak, a parancsnokod utál, a családod előbb utóbb utálni fog a sok meló miatt! Én csináltam jó ideig (20 év), szerettem de elég volt!

2016. szept. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm most elsőéves a rendészetin, 6 osztályos gyakorlógimnáziumba jártunk, szóval semmi extra. Írsz egy jó érettségit, megfelelsz a fizikai és pszichológiai alkalmasságin és meg van oldva a dolog, a középsuli majdhogynem mindegy.
2016. szept. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!