Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a különbség az 1-2 éves...

Mi a különbség az 1-2 éves nappali és a pár hónapos logisztikai ügyintéző okj-s képzés között?

Figyelt kérdés
Valahol azt írja hogy emelt szintű okj-s képzés valahol meg felsőfokú szakképzést is olvastam,most akkor hogy van? Melyikkel lehet később jobban elhelyezkedni?

2016. szept. 20. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
A felsőfokú sokkal többet ér ha úgy nézzük, mert azt egyetemnél lehet elvégezni. Később ha esetleg meggondolnád magad tudsz menni egyetemre, és azt beleszámítják a felvételibe, illetve akár krediteket is el tudsz fogadtatni. :)
2016. szept. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Épp egyetemről akarnék átmenni oda :D
2016. szept. 24. 13:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy melyik szakról mennél el OKJ-re? :)
2016. szept. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ELTE-TKK angol-francia :D Tudom,semmi köze a logisztikához,de mentségemre elvileg jól jön hozzá a két nyelv:)
2016. okt. 1. 16:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmikepp ne hagyd ott az egyetemet! Meg fogod banni... Vegezd el, ket ilyen nyelv utan kapkodnak... Kesobb meg mindig elvegezhetsz bmilyen okj-t...
2016. okt. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se hagyd ott az egyetemet! Gondolj a jövődre! Jó kis szak ez.. :)
2016. okt. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó kis szak ez? :D Gyertek ti és csináljátok xd ha 2 tantárgynál több meglesz az összesből akkor sokat mondok,ráadásul nem is vagyok egy született nyelvész csak ez ment jól a középiskolában. Igen ám csak az egyetem nem egyenlő azokkal a teljesíthető követelményes angol órákkal amik ott voltak. Itt van mondattan,hangtan, meg egy csomó olyan dolog amitől a szőr feláll a hátamon ha csak meghallom. Hülye fejjel igen szerettem volna olyan szakot választani amit tudok csinálni,de úgy érzem ez egy zsákutca. Matekból mindig is hülye voltam,de alapszinten még azt is meg tudom tanulni viszont nem egyetemi szinten. Ráadásul szorongásos depressziós betegségem is van aminek ezek a körülményej nem tesznek jót csak elsúlyosbítják. Na? Így mit kezdjek magammal? Kössem föl magam vagy mi?
2016. okt. 9. 13:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól függetlenül, hogy nem bírod ez még egy teljesen jó szak. És igen, ezeket a körülményeket mi nem tudtuk, mivel nem ismerünk.

Ha ilyen a helyzet és nem élvezed akkor hagyd abba, lehetséges találnál magadnak egy másik szakot amit bírnál is.

2016. okt. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!