Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hány pontot vagy százalékot...

Hány pontot vagy százalékot kell elérnem hogy meglegyen a matematika 2es-em érettségin?

Figyelt kérdés
mikor kell mennie az embernek szóbelizni, és mennyitől van meg a 2es?
2010. ápr. 23. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
20%-tól kettes, 10%tól mehetsz szóbelizni. Legalábbis én így tudom.
2010. ápr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Hivatalosan 21. Pont és százalék is.
2010. ápr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

10 pont az 10%...Ha van 10 pontot,de a 20-at nem érted el,akkor még mehetsz szóbelizni.

Ha 10 alatt vagy,akkor nincs szóbeli.


20% vagy afölött már kettes :-DDD


Én is félek a matektól ne aggódj,de sok érettségit megírtam,és a 40% mindig meglett :-D


Nagyon hülye vagyok a matekhoz,ezért parázom is tőle :-)

Gyakorold az eddigi érettségiket,töltsd le és próbáld őket megoldani.

Általában ugyanazok a feladattípusok jönnek elő,csak más számokkal vagy kicsit más elv alapján.


20 pontot a 100-ból tuti összeszedsz,mert már olyanokra is jár pont,ha felírod az adatokat vagy a helyes képletet kiírod a függvénytáblából.

2010. ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
próbaérettségin 9 pontot értem el :S pedig ennyire hülye nem vagyok, csak nemtudom felfogni a feladatot :(
2010. ápr. 23. 18:52
 5/5 anonim ***** válasza:

A próbaérettségik nehezebbek :-DDD


Gyerünk gyakorolni az eddigi feladatsorokat....Biztos,hogy bőven lesznek olyan példák,amik tavaly vagy azelőtt...

Matekba nem tudnak újat kérdezni,ez nem olyan mint a biosz vagy a töri.


Gyakorolj! A matek másképp nem megy,főleg akkor nem,ha nincs logikád.

És nézegesd a függvénytáblát,hogy tudd,mit merre találsz benne!


Ne félj tőle (bár pont jó mondja neked :-D ) Szerintem átmegyünk :-D


Gondolom úgysem kell neked a matek továbbtanuláshoz...akkor meg legyen meg a 25% és a többire hajts rá :-)

2010. ápr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!