Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon nehéz lesz így fizikábó...

Nagyon nehéz lesz így fizikából fakultálnom és érettségiznem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy választhatnék könnyebbet, de tudom, hogy a szakmám miatt szükségem lesz rá.

A gondom az, hogy a tanárom nem magyaráz el szinte semmit, csak ledarálja az anyagot. Szegény ember vagy 50 éve tanít, és vannak furcsa dolgai. Szinte az egész osztály 1-2-re áll fizikából a magyarázat hiánya miatt. Vagy szimplán megsértődik valamin, és akkor motyogva mondja tovább az óra anyagát, na olyankor még annyit sem fűz hozzá pluszban, mint amennyit általában.

Próbáltunk beszélni vele, de ki nem állhatja a társaságot, és úgy érezzük, mintha direkt tenne nekünk keresztbe.

Általánosban 5-ös voltam a tárgyból, mert nagyon jó tanárom volt, aki érthetően magyarázott, most viszont a jegyeim nagy része 1 és 2, mert az összefüggéseket soha nem mondja el, magunknak kell kitalálni, és nem segít benne, holott többször is megkértük rá.

Nagyon nehéz lesz így? Vagy fakton fel tudok zárkózni?



2016. szept. 20. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Fakton okvetlen figyelj oda+ jó volna egy tanár is szerintem.
2016. szept. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A külön tanárhoz járást sajnos nem engedhetem meg magamnak.

Köszönöm a választ, megpróbálok majd ennél is jobban figyelni

2016. szept. 21. 05:30
 3/4 anonim ***** válasza:

1# vagyok

Vannak könyvek és szerintem oldalak is, amik fizikából segíthetnek. Írd be Google-be és fogsz találni sok mindent. Könyveket is kereshetsz.

2016. szept. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. szept. 21. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!