Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egyetemet célszerű...

Milyen egyetemet célszerű választani? (törvényszéki antropológia)

Figyelt kérdés
Törvényszéki antropológusnak szeretnék tanulni , és szűk 1 évem van egyetemet választani . Amerikában kezdtem a gimit és , Amerikában is szeretnék tovább tanulni . Adtak pár tippet de szeretnék tanácsot kérni megyik egyetemre érdemes mennem. Várost és egyetem nevet is szeretnék. előre is nagyon köszönöm. Bocsi ha van pár helyesírási hiba de 5 éve nem beszéltem magyarul:)

2016. szept. 24. 09:49
 1/7 Mojjo ***** válasza:
100%

Nem akarlak lelombozni, de egy magyar fórumon minimális esély sem nagyon van, hogy valali tanácsot adjon, melyik amerikai egyetemet válaszd. Tedd fel a kérdést a megfelelő amerikai fórumokra, sokkal nagyobb eséllyel fogsz használható tanácsokat kapni.


(Van pár helyesírási hiba, de nem túl sok, valamint nem is vészes. Igen sokan jóval rosszabbul írnak nálad magyarul, hiába élnek itt, szóval emiatt ne aggódj :) )

2016. szept. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mojjo ***** válasza:
100%
És csak kíváncsiságból: a Bones inspirált? :)
2016. szept. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindenki ezt szokta kerdezni:) es az igazsag az hogy nem. Neztem belole egy vagy ket reszt , de a sorozat sem fogott meg es szerintem a foszereplok szerelmi szalat akarja bemutatni hogy evek utan hogy futnak ossze. Az az igazsag hogy eleg nagy illuziok vannak benne es nem hiszem hogy ha en is dolgozni fogok akkor egy : FBI ugynokkel kene aki " tokeletes";P . Szoval kerdesedre a valasz nem es koszonom a tippet , amugy tobb amerikai forumon erdeklodtem de nem sokra jutottam. :)
2016. szept. 24. 15:02
 4/7 A kérdező kommentje:
A töri professzor de nem pontosan ez a munkaja csak magyarul nem tudom megfogalmazni:) szoval o inspiralt es mutatott par egyetemet csak nagyon messze vannak es nem szivesen koltoznek:)
2016. szept. 24. 18:53
 5/7 Mojjo ***** válasza:
Itthon az egyetemek honlapján általában elérhetőek mintantantervek, sőt, néha kurzusleírások is. Gondolom, ilyesmi kint is van. Érdemes sorbavenni az elérhető városokat, akár több tucatnyit, kigooglezni, milyen egyetemek vannak azokban, ott megnézni, van-e ilyen szak, ott szakleírásokat olvasgatni, majd fórumokon, egyéb helyeken megnézni, miket írnak az adott egyetemekről. Nagy meló, de szűk 1 évbe bőven belefér.
2016. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mojjo ***** válasza:
100%
Ja és szerintem a Bonesban a szerelmi szálak többséve elég béna - főleg a főszálon, Bones, meg Angel... izé, akarom mondani, Booth között.
2016. szept. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2016. szept. 25. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!