Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jó gimi a Szerb Antal Gimnázium?

Jó gimi a Szerb Antal Gimnázium?

Figyelt kérdés

Milyenek a tanulók?

Azt hallottam, nagyon sok a kocka, és eléggé elvárják, hogy jó jegyeid legyenek, a tanárok nem foglalkoznak komolyabban a diákjaikkal.

Igaz ez?



2016. szept. 28. 00:24
 1/2 anonim válasza:
48%
Ezek nem igazak. A tanárok és a diákok is királyak. Jó iskola, tényleg elvárják a jó jegyeket, de nagyon színvonalasan tanítanak, nem kell agyontanulni magadat otthon.
2016. okt. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előző válaszolóval. Oda járok, és szerintem ez a világlegjobb sulija :) A mi osztályátlagunk 4,3-4,5 körül mozog, a többség rendkívül szorgalmas. A tanárok segítőkészek, pl képesek csak egy diák miatt bent maradni még egy órát korrep miatt. Az meg, hogy elvárják, h jó jegyeid legyenek... nos, szerintem az a normális. Mármint, az is szerintem azt mutatja, hogy igenis fontos nekik a te jövőd és törődnek veled. Persze az ,,elvárás" alatt ne kitűnőre gondolj, hanem kb 4,5-re. Az viszonylag könnyen teljesíthető, ha szorglamas vagy.

Az amit másoktól hallottál, hogy kockák járnak ide stb... az nem igaz.

2016. nov. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!