Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek lenne erdemes tovabb...

Minek lenne erdemes tovabb tanulnom, ha az irodalmat szeretem es abbol vagyok jo?

Figyelt kérdés

(Tanaron kivul)

Erettsegi elott allok.


2016. szept. 28. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Papnak.
2016. szept. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lany vagyok :D
2016. szept. 28. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy "jó vagy irodalomból"?


Egyébként ha úgy érted, hogy milyen szakhoz felvételi az irodalom, akkor olyan szerintem nem sok van, én a jogot tudom meg a magyar szakot.


Ha arra vagy kíváncsi, hogy mit csinálhatsz magyar szak után, akkor szerintem lehetsz szerkesztő, "újságíró", vagy bármi olyan, amihez elég egy bármilyen diploma.

2016. szept. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az irodalom ment mindig a legjobban, meg az a kedvencem is. Meg talan meg a biologia. A valasztottam az lesz. Csak az a gond, hogy fogalmam sincs, mi szeretnek lenni, viszont el kellene donteni azert mar. Ez a ketto erdekelt mindig, az egeszsegugy es az irodalom, de egyik sem egy eletbiztositas manapsag. Dietetikusra gondoltam esetleg, de valahogy az sem az igazi... Fogalmam sincs tenyleg.
2016. szept. 29. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!