Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 8. altalanossal erettsegi...

8. altalanossal erettsegi lehetseges?

Figyelt kérdés

8.altalanos kepzettsegem van, okj.szakmam 2is van de kell hozza erettsegi. Erettsegire viszont azt mondjak suliban szakmunkaskepzo kell hozza.

Van olyan iskola ahol letehetem 8.altalanossal?

Nem ertek ehez sajnos:/

Szakmunkas iskolaba mar nem mehetek mert 22 eves vagyok es nem vennenek fel szakmara mar. Okj.szakmam munkanelkuli altal lett.Jolenne ebben az evben elkezdeni ha meg nemkeso.

Varom a valaszokat.



2016. okt. 5. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, csak akinek van van szakmunkása, az kap kedvezményt (pl. rögtön 10. osztályt kezdhet). Nézz körül, hogy a lakóhelyedhez közel milyen felnőtt gimnáziumok vannak, és 4 éves képzéssel számolj. Ezek a sulik általában elég rugalmasak ahhoz hogy még idén be tudj csatlakozni.
2016. okt. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Van 1suli a kozelben de szakmunkaskepzo a kikotes:/

Aszidtem csak az mehet akinek szakmunkaskepzoje van,akkor megkerdezem meg mashol koszonom a segitseget.

Megnyugodtam kicsit hogy van ra lehetoseg akkor:)

2016. okt. 5. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!