Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha szociológiát szeretnék...

Ha szociológiát szeretnék tanulni, akkor azzal hol tudok majd elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy nem lesz majd munkám. De ez az ami igazán érdekel. Illetve szívesen lennék még szurdopedagógus, de azt itt Pécsen nem tanítják (itt lakom), és nem tudnék elmenni más városba tanulni, mert pici gyerekem van.
2008. okt. 3. 13:26
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia. Én szociológia szakon végeztem. Szerencsére van szakmám, de, ha a diplomámmal szeretnék elhelyezkedni, igazán siralmasak a kilátásaim. Igazából csak azért fejeztem be, mert annyi pénz bele lett ölve, hogy azt mondta, akkor már csak befejezem, de nagyon megbántam, hogy ezen a szakon végeztem. Az egyszerű szakmámmal többet érek. Ennyit tudtam mondani, a kilátások tényleg elkesertítőek, sajnos ez van.
2008. okt. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

azt gondolom, hogy ha specializálódsz médiára, politikára, ilyesmire, esetleg bizonyos kutatásokra akkor meg fogod találni a számításodat. de ehez tudni kell mit akarsz.

*robin*

2009. jan. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!