Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 15évesen késő elkezdeni a...

15évesen késő elkezdeni a hegedűt?

Figyelt kérdés

15/L vagyok semmit nem tudok a hegedülésről de nagyon tetszik a hangja...szerintetek érdemes beiratkozni vagy már nem mert ugysem mennék veke semmire...mármint higy a későbbiekben hegedűművész már nem lehetnék?

Meg a hangjegyeket sem ismerem..stb... Egy pici maradt meg altalanosbol



2016. okt. 8. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Hobbiként sosem késő elkezdeni, világhíres művész valószínűleg nem lesz belőled, az rengeteg időt és befektetést kíván.
2016. okt. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 pafuy válasza:

Én 13 evesen kezdtem el, a tanárom először meglepődött amikor beiratkoztam mert en se tudtam valami sokmindent róla. De aztmondta hogy megérte, és érdemes volt ennyi idősen is. És szerintem bárkinek érdemes, akit tényleg érdekel. Szerintem mar belőlem sem lesz valami nagy hegedű művész, de én nagyon szeretem:) szerintem neked is erdemes.

15/L

2016. okt. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!