Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tóth Árpád Gimnázium vagy...

Tóth Árpád Gimnázium vagy Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium?

Figyelt kérdés
Mind a kettőnél a matek-fizika szak érdekelne. A TÁG-nál még a matek-töri is érdekel.

2016. okt. 12. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Én most ballagtam a TÁG-ból, nem azt mondom,hogy nem jó a matek, de a Fazekasban sokkal jobban rá vannak állva, a matek-töri szak pedig nem annyira erős. TÁG-ról rudok nyilatkozni, mire lennél kíváncsi? :)
2016. okt. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És az iskola alapból milyen? Pl. közösség vagy mennyire veszik komolyan a tananyagot?


Nyíltnapra biztos fogok menni mindkét iskolánál csak előtte így érdeklődöm róluk.

2016. okt. 13. 17:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem is ugyanez a két iskola, ugyanez a szak érdekelne. :)
2016. okt. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is TÁG-os vagyok és szerintem a Fazekas lenne a jobb választás, mert ott magasabbak az elvárások és talán jobb a képzés.

A közösséget illetően.. a TÁG-ban a reál osztályokban mindig több a fiú:D és szerintem vannak páran, akik bunkók.

Hogyha bármilyen kérdésed van még, nyugodtan írj:)

2016. okt. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mechwart
2016. okt. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A Fazekasba melyik tantárgyakat nézik, mert a honlapjukon nem találtam? Ugyanis hallotam, hogy oda csak szinte a kitünőket veszik fel nekem meg 7.év végén a biológia és a földrajz 4-es lett.
2016. okt. 16. 09:51
 7/10 anonim ***** válasza:

azt pontosan nem tudom, mert oda nem jelentkeztem, de van pár ismerősöm, akik oda járnak:)

írj egy privit, és megkérdezem tőle, hogy tud-e segíteni

2016. okt. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
és az, hogy lett pár négyesed év végén, kb semmit sem jelent:D
2016. okt. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
TÁG-os vagyok, írj nyugodtan ha lenne még kérdésed!
2016. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A termeszettudomanyi targyakbol amikor en felveteliztem egyet neztek a Fazekasban(meg a tobbi helyen is). Ertelemszeruen ha neked a fizika otos,azt fogjak beleszamitani.
2016. nov. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!