Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon félek a továbbtanulástó...

Nagyon félek a továbbtanulástól, lehet hogy most hülyeségen gondolkodom? 15/L

Figyelt kérdés

Év elején sulit váltottam mert amibe jelentkeztem enyhén szólva nem az én szintemen van, hanem alatta jóval.

Most egy közgazdasági középiskolában vagyok de 2 hét lemaradással kerültem oda, és nem is az a gond hanem hogy

sok rossz jegyet szereztem össze ami nagyon aggaszt és folyamatosan írogattjuk a dolgozatokat és minden nap mindenből

felelés stb..1 órán a tanár meghallgat 4 felelőt és utána az utolsó 15p ben gyorsan lehadar 2 oldalt és sajnos

félek hogy a 4,8as átlagom 4 alá esik ja és gépelés(ügyvitel) 1 hiba 1es és nem nézhetek a monitorra se a bill-re

és abból is már van 3 1esem.. Gondolkodtam az iskola váltáson de nem tudom meg nagyon komoly vagyok a társaságban ez sem valami fényes.. És én felnőttesebben és érettebben gondolkodok viselkedek stb meg az a baj hogy a sulikban mindent ráerőszakolnak a gyerekre sportkör ha nem tesizik az a baj meg ha szakköre nem megy mert lett egy egyesem abból a tárgyból (pedig van magántanárom aki ok) Az a fő bajom hogy itt a jegyek a tanítási szokások és megírattak velem nem 1 dogát a 2 ik napon és mondtam h új vagyok és

annak ellenére beírta az 1 est a végén najo... És gondolkodtam hogy megint váltsunk meg van 2 suli ahol még

ismerek is valakiket az osztályban csak félek hogy ezekből vagy a mostaniból nem vesznek fel egyetemre pl:

BGF,corvinus vagy hasonlóak a többi privát jellegű és privátban megírom akit érdekli(melyik sulik stb).. BTW Pest megyében lakok

Valaki tudna segíteni hogyan tovább? meg a másik suli téma.. Meg hogy ebből vagy a másik 2 ből fel-e vesznek egyetemre..:/ nagyon fontos lenne számomra és tudom pár ember reakcióját erre .. de azért köszönöm


2016. okt. 14. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Édes kis szívem, mi ez a hisztiroham?

1. Most kezdted a középsulit, bele kell rázódnod (nem te vagy az egyedüli, aki az elején csupa rossz jegyeket szed össze)

2. Váltottál is, ez még nehezít a dolgokon

3. Ez csak az első év

4. Nem ezen fog múlni, hogy felvesznek-e egyetemre

5. Szedd össze magad! Ha tényleg olyan jó tanuló voltál (4,8-as átlag), akkor nehogy ez kifogjon rajtad... Tanulj keményebben, lehet, hogy nem fog egyből sikerülni, de ha szorgalmas vagy, odafigyelsz órán, előbb-utóbb meglesz a gyümölcse.

Nyugodj le, ne pattogj ezen, évek műlva te is meglátod, hogy mekkora baromságokat írtál/gondoltál.

Vagy ha nagyon nem megy, akkor válts, de ne hidd, hogy ezen múlik a továbbtanulásod, az is (többnyire) csak rajtad fog múlni, hogy mennyire tisztességesen készülsz érettségire.

2016. okt. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elso ket ev kutyat sem fog erdekelni soha, ne gorcsolj mar ennyire rajta

Amugy meg nem suli fuggo, hogy felvesznek-e, hanem pontszam.

2016. okt. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ez cuki volt köszönöm

de amikor mentem pár suliba h át-e mehetnék mondták hogy 6-tól milyen oszályzataim vannak stb és nem számit bele az átlag a pontszámba vagy valahová?

2016. okt. 14. 20:44
 4/5 A kérdező kommentje:
igyis az átlagom a sulihoz képest nagyon erős szóval...
2016. okt. 14. 20:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egyetemi felvételire gondolsz? Nem feltételnül számít bele. Van olyan lehetőség, hogy a 2 érettségidet duplázzák.
2016. okt. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!