Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesten lévő Deák Ferenc...

Meow901 kérdése:

Budapesten lévő Deák Ferenc középiskolai kollégiumba hányassal vesznek fel? És milyen szakmák vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Jövőre már középiskolában kezdem az életem.Fodrász szakra szeretnék jelentkezni...olyan szakmát tanulnak ebben az iskolában?Ja és hogy átlagos jegyekkel felvesznek?Úgy értem hányassal vesznek fel?

3-4-5 belefér?

Ha valaki oda jár/járt tudna nekem válaszolni?Fontos.


2016. okt. 16. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy kollégium, itt laksz, nem szakmát tanulsz. Szerintem szinte bárkit felvesznek egyébként a koliba, ettől ne félj :) jók a tanárok, én szerettem, de akkor még nem itt volt, hanem a 11. kerületben.
2016. okt. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Hát ez a vágyam csak én szakmát akartam tanulni:)Bejárni a suliba közben pedig kolisként lakni!

2016. okt. 17. 14:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha találsz a környéken Neked megfelelő sulit, akkor lakhatsz a Deákban :) Anno nem volt beosztva, hogy honnan fogad, független kollégium.
2016. okt. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!