Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Sportoló vagyok! Van rá...

Sportoló vagyok! Van rá reális esélyem hogy Olimpiára jussak! De fogalmam sincs hogy milyen suliba menjek továbbtanulni. (több lent) (? )

Figyelt kérdés
Szóval atlétikázok 14 éves lány vagyok. Imádom az atlétikát ez az életem! De nem tudom milyen suliba kéne menjek. Igazából Olimpiai bajnok akarok lenni DE nem szeretnék edző meg tesitanár meg ilyenek lenni. Szóval nemtudom mi legyen! Szívesen lennék rendőr de ahhoz másik városba kéne suliba járnom és ott már nem lenne ott a mostani edzőm. Nem tudom mit csináljak! Hova menjek tovább vagy mi legyen! Köszi a válaszokat :)

2016. okt. 17. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem akarlak megbántani, de ha ennyi idősen nincs melletted valaki, aki meg tudja adni a választ ezekre a kérdésekre, akkor sok esélyed nincs még arra sem, hogy olimpiára kijuss. Az olimpikonok mögött kivétel nélkül komoly menedzsment áll, edző, menedzser, tanácsadó, orvos, stb.
2016. okt. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kösziii már eldöntöttem hogy mi legyen. Amúúgy van edzőm 3 év és nyugdíjba megy :) tanácsadóim a szüleim?! és van egy gyógytornászom :)

Az Olimpián majd szurkolj ;)

2016. okt. 18. 20:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyi mindenki van melletted, és nem mondanak semmit arra, hogy hova kellene továbbtanulnod?
2016. okt. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mar sikerult eldontenem koszonom szepen❤
2016. okt. 18. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!