Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen tanfolyamot erdemes...

Milyen tanfolyamot erdemes elvegeznem 8 altalanosal amivel biztos hogy lesz munkam?

Figyelt kérdés
ilyen 3 eves okj kepzesekre mar semmikepp nem megyek csak gyorstalpalok erdekelnek.

2016. okt. 20. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Érettségit miért nem csinálsz? 2 év és milliónyi lehetőség nyílik meg előtted! Mondok egy peldát: 2 év érettségi + 1 év informatikai képzés és soha nem kell fizikailag elfáradnod, a fizud pedig mininum a mostani 4x-se. Nem éri meg azt a 3 évet??
2016. okt. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lány vagy vagy fiú?
2016. okt. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pl.

Konyhai kisegítő

2016. okt. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
fiu de konyhai kisegitonek 8 altalanosal is felvesznek ahhoz nem kell tanfolyam
2016. okt. 21. 10:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért kell lepontozni?


50-60 év fizikai munka kontra 3 év tanulás. Csak nekem egyértelmű, hogy nem éri meg mosogatni hatvan évig minimálbérért, ha egyszer 3 év befektetéssel kereshetne normálisan is?

2016. okt. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen en am egyetertek de sikhulye vagyok meg az erettsegihez is mar vizsgaztam egyszer de nem sikerult az osszes viszgatargy. gondolkodon meg egy probat meger de ha az meglesz is csoda lesz
2016. okt. 22. 09:10
 7/8 anonim ***** válasza:
soför
2016. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy síkhülye. Csak dolgozni kell érte. Nagyon. Menni fog!!!
2016. okt. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!