Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen jobb agyféltekés...

Milyen jobb agyféltekés könyveket ajánlotok?

Figyelt kérdés
A kérdés ötlete a rokonomtól ered félig-meddig. A nagy-nagynéném anno diszidált külföldre, ott elfelejtett az anyanyelvén, majd megalapított egy rajziskolát. Elhívott engem is, csak nem tudom kifizetni az árat amit kér (átszámítva 300 ezer forint), és németül sem tudok (angolból szereztem nyelvvizsgát). Ezért beérném egy könyvvel is egyelőre. Ismertek ilyen könyveket? Mit ajánlotok és mit nem?

2016. okt. 21. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez most vagy kamu kérdés, vagy a nagy-nagynénéd pályázhat a világ legsóherebb embere címre...
2016. okt. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem kamu kérdés. De sosem vettem részt semmilyen rajzos tanfolyamon, és sosem volt semmilyen rajzos könyvem. Nézegettem a neten, de fogalmam sincs, hogy körülbelül mikért érdemes pénzt kiadni. Nem rossz ember ő, csak azt hiszi mindenki az ő anyagi szintjén él, nem érti, hogy van, aki más körökben mozog.


Ezzel a kérdéssel egyúttal arra is kíváncsi lennék, hogy egy jó könyv kitud-e váltani egy tanfolyamot.

2016. okt. 23. 19:15
 3/4 anonim válasza:

Én olyanról még nem hallottam, hogy valaki elfelejtett az anyanyelvén. Ki ne fizess neki 300 ezret egy iskoláért, ha azért akarsz oda menni mert a rokonod. Ha ennyire sóher, akkor te válassz egy olyan iskolát, ahol tudsz beszélni is!


Sajnálom, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de nem is tudnék válaszolni.

2016. nov. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Most végképp sajnálom, nem láttam a hozzászólásod.
2016. nov. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!