Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi legyen? Merjem bevállalni...

Mi legyen? Merjem bevállalni vagy valósítsam meg az álmom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagy gondban vagyok, el kellene döntenem, hogy mivel szeretnék foglalkozni. Fő szempont olt, hogy gyerekekkel tudjak foglalkozni, mert nagyon szeretem őket. Szeretek rendezgetni, pakolni, jegyzetelni, szervezkedni, stb. Egyetlen problémám van, hogy talán többre is képes lennék. Biosz-kémia fakon vagyok. Emeltezni szeretnék belőlük (bár a kémia még nem fix) és gondoltam arra is, hogy tanár legyek vagy esetleg valami laboráns (két évig volt kémia laborunk, ami nyilván csak ízelító, de én nagyon élveztem). Viszont a gyerekek, meg úgy alapjáraton az ovi, kifejezetten vonz.


Ti mit tennétek a helyemben? Ovit választanátok vagy kockáztatnátok?



(Nyilván ez az én képességeimtől/kitartásomtól függ, de a nagyfokú döntésképtelenségem miatt kíváncsi vagyok a véleményetekre. :) )


2016. okt. 27. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyerekekkel foglalkozni sem olyan egyszerű ám, hogy "többre is képes lennél". Sokan lenézik ezeket a szakokat, ha mérnöki vagy esetleg ilyen biológiai szakokkal hozzák párhuzamba, de az igazság az, hogy minden egyes egyetemi szakon rengeteget kell tanulni, ebből a szempontból pedig nincs különbség egy óvóképző vagy egy biológia között. Ha tanár leszel, akkor mindkettő is lehetsz egyszerre, persze akkor kimarad az ovi része a dolognak. Ragaszkodsz mindenképp ehhez a korosztályhoz?
2016. okt. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :)

Tudok róla, hogy az óvodaped. sem egyszerű.


Egyébként, igen. Ragaszkodom ehhez a korosztályhoz. :)

2016. okt. 27. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!