Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudom mi akarok lenni, de nem...

Tudom mi akarok lenni, de nem tudom hogy hova menjek. Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Érdekel az imformatika, tudok rajzolni, jó ízlésem van, jó tervezőképességem, kreatív vagyok és szeretem az irodai munkákat: valami formatervezői munkára vagy social media manageri munkára gondolnék, ha az ideális penzkeresési lehetőségről lenne szó számomra. A lényeg hogy benne legyen a tervezés, - kreativitás és az alkotás. Nem tudom milyen szakra és milyen egyetemre menjek, ha lehet, külföldre szeretnék menni, nyelvizsgára készülök jelenleg, azzal

Nem lesz problémám, diploma után külföldön szeretnék élni és dolgozni.

A kérdéseim azok lennének hogy szerintetek milyen szakra és hova kéne mennem ha külföldön, illetve itthon szeretnék tanulni. Mik kellenek ezekhez az képzésekhez?

Válaszaitokat elôre is köszönöm!

16/F



2016. nov. 1. 01:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm tanult ilyesmit Hollandiában, Einthovenben. Formatervező, de felhasználói felületeket tervez, nem tárgyakat.
2016. nov. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, Eindhoven, nem Einthoven.
2016. nov. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
.
2016. nov. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Diploma után 66x meggondolod magad, hogy te külfökdön dolgozz. Képzési időt le kelk ám itthon dolgozni, kivétel, ha nem fizeted vissza, vagy alapból önköltségesen vagy. B2 nem sok külföldre egyetemhez. Nem tudom, miért akar minden középiskolás elmenni innen diploma után, amikor az érettségi sincs még meg. Nem leszólásból mondom, de bekerülsz egyetemre, hetente át fogod gondolni, hogy elmész innen, vagy nem.
2016. nov. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!