Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 11. kerületi Szent Margit...

11. kerületi Szent Margit Gimnázium milyen iskola?

Figyelt kérdés
Erős gimi? Nagyon szigorú? Azt hallottam, erős, de nem annyira kemény, mint pl. a mellette lévő Szent Imre. Ez nekem pont jó lenne, persze ezt is csak hallottam, nem teljesen biztos. Egyébként nem sokat tudok róla, jó suli-e, szigorúak-e az elvárások, milyen a közösség stb. Bármilyen információ jól jönne. A válaszokat előre is köszönöm!

2016. nov. 1. 12:23
 1/7 anonim válasza:
Vallásos
2016. nov. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Bemutató nap szimpatikus volt
2016. nov. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az öltözködést korlátozzák, és mivel a ruháim fele ujjatlan nem oda mentem
2016. nov. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ide járok 4 éve..ha jót akarsz messziről elkerülöd..az oktatás minősíthetetlen..nyíltnapon meg megjátszák magukat..szánalmas..az új igazgató meg egyszerűen borzalmas..egyre lejjebb süllyed ez az iskola..
2016. nov. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akit zavar, hogy vallásos gimi, annak biztosan gáz. Meg annak is, aki elkényeztetett libnyaff (nem)nevelést kapott, és nem járt komoly iskolába előtte. Szóval kicsi szigor és rend az van, de kibírható. Járnak oda nem katolikusok is. Valóban nem annyira erős, mint a Szt Imre (az 25. a bp-i rangsorban, ez kb a 48-50-ik, még a JAG is előtte van általában).
2016. dec. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Még szép hogy előtte van :D SzMG-be 30 pont az elvárás,JAG-ba 118,min,4es átlag,a másikba 2es átlag is megfelel

Sokkal előtte van a JAG,nem baszogatnak a vallással:D

2017. márc. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Nos, Szent Margit...

Oda jártam másfél évig, és be kell vallanom, nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak vele kapcsolatban.

Idén szeptembertől új igazgató van, nem tudom, arról értesültél-e. Na, ő még borzasztóbb, mint az előző, amióta ő van poszton, az az iskola egyre lejebb süllyed...

Nagyon álszent suli. Azt hiszik, hogy a kereszt mögé bújva, mindent megtehetnek.

A tanárok szörnyűek, emberileg is nagyon offosak, és tanítani sem tudnak, ámbár mindent visszakövetelnek atól z-ig.

Hát, hogy erős-e, attól függ, ki mit tart annak. Mivel a tanárok rendszerint nem adják le normálisan az anyagot, igen, elég sokat kell otthon tanulni, hogy megértsd, megtanuld az órán nem megtanított dolgokat, de attól függ, hanyas szeretnél lenni. Kb napi másfél óra tanulással mindenből hozható a 3as, de azt hozzáteszem, hogy a 3,5-ös, és az az alatti átlaggal rendelkező diákokat tanszobára küldik, ha nem jelenik meg, igazolatlan órákat, majd intőket kap, szóval nem ajánlom ebben az intézményben a túlélésre hajtást.


Igen, elég szigorú, főleg lányokat szokott kiakasztani a sok szabály, ami beleszól az öltözködésbe, sminkbe stb...

Csak hogy példákat mondjak. Nem lehet térd fölé érő szoknyát hordani, erős sminket (pl tus, vagy rúzs) rakni, körmöt festeni, de némelyik tanár még a télen hordott magasított talpú csizmára is be szokott szólni. Szakadt farmert kifejezetten tilos hordani, fiúknak, lányoknak egyaránt, és nyilvánvalóan a "vallásosságból" kifolyólag semmilyen olyan topot nem lehet viselni, amiből kint van az illető válla.

A közösség egyébként jó, én szerettem az osztályomat. Általában nincs klikkesedés, az évfolyamon is jóban vannak az emberek.

Ezek az én saját tapasztalataim, de mindenki maga tudja, hogy hova szeretne jelentkezni.

Remélem, tudtam segíteni!

2017. ápr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!