Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyiket ajanlanátok? NKE...

Melyiket ajanlanátok? NKE közigazgatás szervező szak vagy SZIE élelmiszeripari szak?

Figyelt kérdés

Érettségi előtt állok és ez a 2 dolog ami érdekelne. Van valakinek tapasztalata? Melyikkel könnyebb elhelyezkedni illetve melyiket könnyebb elvégezni?

19/L



2016. nov. 3. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,én az NKE-közigszervező szakon vagyok,most fejezem az 1.félévemet es nagyon fontolgatom,hogy váltok a Szie-Étk-ra,mert nemrég jött rá,hogy engem oda is simán felvettek volna,csak nem mertem veírni stb...A közigdzak egyáltalán nem vész,ha tanulsz egy csöppet simán megvan minden egy 3assal,én nem erőltetem magamat halálra vele,de viszont belehalok,olyan unalmas.Nagyon nagyon száraz az anyag.Elvileg az elhelyezkedési lehetőségek nem rosszak,de csak ha mestert vegzel,alapszakkal nem sokra mész.Az elelmiszermérnök azert szerintem durvább (kémia,fizika),de sokkal színesebb,érdekesebb.

Remélem tudtam segíteni :)

2016. dec. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bár már nem aktuális a kérdés, DE hátha vki idetéved :)



van két barátnőm.


aki NKE-n végzett a fizetése: 140.000


aki SZIE élelmiszeriparin végzett: 280.000



Szerintem tudod a választ :)

2018. máj. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!