Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egyetemet, főiskolát,...

Milyen egyetemet, főiskolát, ill. szakot javasolnátok?

Figyelt kérdés
Bár még csak 10.-es vagyok, de szeretnék minnél előbb dűlőre jutni. Néztem már pár szakot, de mindig elbizonytalanodok. Szóval amit érdemes tudni, hogy tantárgyak terén leginkább magyar és a rajz az amiből igazán jó vagyok. És mondhatjuk hogy igyekszem aktívan részt venni városunk ifjúsági életében. :$ Azt hiszem röviden ennyi. Örülnék ha tudnátok valamit ajánlani. :)
2008. okt. 4. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos mások más szakokat is fognak majdm mások ajánlani, de ha jól megy a rajz, akkor próbálkozhatsz építész, építőművész szakon. Igaz, ezekben vannak műszaki dolgok is, de az is biztos, hogy sokkal könnyebben találsz majd munkát, mint bölcsészként.
2008. okt. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

jaja, de ahhoz kell a matek is.


nyelvekkel hogy allsz? 2-3 nyelvvel bárhol el tudsz helyezkedni gyakorlatilag.


Mi a hobbid, ami érdekel? A párom pl imádja a térképeket kiskora óta, és ő térképész/térinformatikus :D


A felvi.hu-n vannak ilyen önismereti tesztek, kicsit hosszúak, de ha kitoltod, kiadja, hogy milyen stilusu szak illik hozzad, lehet, hogy megérne egy órát rászánnod :)

2008. okt. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, a matek nem az erősségem, de németből akarok érettségizni és a nyáron szeretnék elmenni, nyelviskolába angolra. A hobbim, pedig leginkább az olvasás, meg a számítógépes dolgok. Jah és informatikából is jó vagyok, az kimaradt. :D Köszönöm a tippet felvi.hu-ra is. :) Meg is nézem. Tényleg nagyon köszi. :)
2008. okt. 5. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!