Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi szükséges ahhoz hogy...

Zsilvölgyi Arina kérdése:

Mi szükséges ahhoz hogy felvagyenek a Kisképző szakgimnáziumba? Mennyi rajztudás illetve festéstudás kell hozzá? Megéri? Jó iskola? Lekéstem már az eéőkészítőről? :/

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.-os és a Kisképzőt szeretném elsőnek megjelölni, mivel nagy szeretek rajzolni és festeni. a festő szakra szeretnék nagyon jelentkezni. A felvételi menetére is ha már valaki élte át, arra is nagyon kiváncsi lennék.

2016. nov. 5. 12:11
 1/6 anonim válasza:

Helloo en most vagyok ott kilencedikes es nagyon imadom. Szerintem sokan tuloznak, hogy mennyire nehez bekerulni, ha tehetseges vagy es sokat gyakorolsz akkor siman bekerulsz. Festo szakra nincsen akkora tuljelentkezes (mint mondjuk animaciora vagy grafikara) de azert nem is konnyu bekerulni. Egyebkent az elokeszito miatt nem kell aggodnod mert sok osztalytarsam nem jart is elokeszitore.

A felveteli negy oras. Vinned kell sajat munkakat es ott is kell rajzolnod egy portret, forgastested, szines csendeletet es egy kreativ feladat is lesz ami minden evben mas. Ne sresszelj ra, nem olyan nehez. Sok sikert hozza! :*

2016. nov. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt, kicsit nyugodtabb lettem😌
2016. nov. 18. 14:45
 3/6 te te te ***** válasza:
Nagyon sokat kell ra tanulni,kivancsi lennek hogy most hol tartassz. En is most felvetelizem, es nagyon fosok tole. Lenyeges hogy minel tobb rajzot vigyel be, legalabb 7-et. Aztan majd egy tanarral a felvetelinel valogattok.
2017. febr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 te te te ***** válasza:
Na, behivtak gyerek???
2017. márc. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen behívtak, de várólistán vagyok :( és nem nagy rá az esély hogy bekerüljek, de még reménykedek :)
2017. márc. 27. 21:29
 6/6 te te te ***** válasza:
Na felvettek? Megkaptad a levelet? Nagyon kivancsi vagyok!
2017. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!