Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdaság informatikus tényleg...

Gazdaság informatikus tényleg büfé szak?

Figyelt kérdés

tovább tanulás előtt állok, és a gazdaság informatikus szak érdekelne, de jó pár helyen olvastam hogy mivel nem ad elegendő tuudást se gazdasági se műszaki ágról, ezért értelmetlen. Ez valóban igy van?

Matekból jó vagyok, informatikából is, programozni nem tudok még egyenlőre, esetleg milyen másik szakot ajánlanátok?



2016. nov. 5. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
29%

Hát valóban nem egyenlő azzal, mintha elvégeznél egy gazdasági és egy műszaki szakot, de ha kitartó vagy és vevő az otthoni tanulásra, akkor sokkal jobb kiindulásnak, mintha egy valódi büfé szakot végeznél el..


Hogy műszaki szaknál valamivel gyengébb? igen..

Hogy van nála nehezebb infó szak is? igen..

Hogy teljes értékű közgazdász/menedzser leszel ha elvégzed? nem..

Hogy egy gazdasági szak nehezebb lenne nála? nem hinném..

Hogy büfészak-e? egyáltalán nem.. ez is bőven kihívás lehet és jóval többet tudsz meg a gazdasági oldalról, mint egy sima infós..


Ha jól specializálódsz akkor simán lehet, hogy jobban jársz, mint egy átlagos infós...


Javaslom nézd át a kiválasztott egyetemen a tárgykínálatot, valamint az önlab/témalabor/szakdolgozat/diplomaterv/diploma témákat és máris jobban át fogod látni a lehetőségeket.

2016. nov. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már megint ezek a büfészakos kérdések :)
2016. nov. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez egy baromság. Az egyetem kib*sz*tt nehéz és a legtöbb magyar egyetemi szak qrvára felesleges. Én otthagytam a BME infót pár félév után aztán mégis lett belőlem senior programozó, szép kis hétjegyű fizetéssel.


Egy diploma kell, mert az kell, programozásból meg amit egyetemen tanítanak annak annyi köze van a valósághoz mint a métermázsának a dinoszauruszokhoz.

2016. nov. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!