Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Állások, amik állatokkal...

Állások, amik állatokkal foglalkoznak, és igen jól lehet keresni?

Figyelt kérdés

Állatorvos nem szeretnék lenni, mert nagyon sajnálom, ha egy állatka beteg, vagy meghal :S Ráadásul félek a vértől.

Állatgondozóra is gondoltam, de azt mondják, abból nem lehet megélni.

Valami ötletek, amivel szép pénzt lehet keresni? Meg most gimis vagyok, és azért tovább tanulnék, valami magasabb rendű állás esetleg?



2016. nov. 5. 20:11
 1/4 anonim válasza:
Ez engem is erdekelne☺
2016. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az jó. Akkor már ketten vagyunk :D Mindig is állatokkal akartam foglalkozni, és csomó állatkával nőttem fel ^^ Ha egy állatokkal foglalkozó állásom lenne, imádnám :) És persze azért nem vagyok eszetlen, valami jól kereső, és megtisztelő munkát szeretnék, ahova kell valamilyen végzettség :)
2016. nov. 5. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Legyél juhász!
2016. nov. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rohadt vicces. Ha akarnám, orvos is lehetnék, mert van hozzá eszem. Értelmes válaszokat szeretnék -.-
2016. nov. 6. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!