Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanárok tudnátok segíteni?

Tanárok tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.-os és alsós tanárnő szeretnék lenni. Az lenne a kérdésem, hogy hová jártatok középiskolába/gimnáziumba és főiskolára/egyetemre, valamint, hogy hol tanítotok most?

2016. nov. 5. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekelne😇
2016. nov. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha alsóban szeretnél tanítani, akkor a Tanítóképzőbe

kell majd jelentkezned -

2016. nov. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Melyik megye/ város?
2016. nov. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

De nem a Tanárképzőbe kell jelentkezni

(mert nem tanár leszel)

Tanár az, aki felső tagozaton tanít

2016. nov. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hello, én nem tanár vagytok, de hát most már szerintem gimnáziumba menjél inkább, mert most összekuszálták a középiskolákat, szóval inkább gimit javasolnék, aztán pedagógia-kar bárhol. És tanító-szak.
2016. nov. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*Ja és mégegyet mondanék, nem ugyanaz mindenhol a karoknak a neve az egyetemen, van pl ami úgy kezdődik, h "alkalmazott", szóval ne csak az elején nézd, hogy úgy kezdődik-e ,hogy pedagógia.
2016. nov. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Valaki kérdezte, hogy melyik megyében; Borsodban. :)
2016. nov. 6. 20:24
 8/9 anonim ***** válasza:
A középiskola kb mindegy, de én is gimit mondanék :) Utána lesz csak érdekes (tanítóképző). A gimiben a leendő orvosokkal, jogászokkal meg ki tudja kikkel is együtt jársz :)
2016. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszike mindenkinek aki eddig válaszolt !!
2016. nov. 7. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!