Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichológia! Magyarországon...

Pszichológia! Magyarországon hol érdemes levelezőn tanulni?

Figyelt kérdés

Másfél év múlva érek haza külföldről, addigra 24 leszek. Az érdekelne, hogy mi a pontos korhatár -nem pont, kor!!- :) az állami támogatott szakokra; és ha az nem megy, akkor hol érdemes levelezőn elkezdeni!?!

Köszönöm!


2010. ápr. 28. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
ha külföldi vagy felejtsd el az ingyen tanulást!
2010. ápr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Ér haza külföldről" - tehát nem külföldi, gondolom én...

Ha jól tudom, akkor csak addig jelentkezhetsz államilag támogatott képzésre, amíg nincs meg az első diplomád, ugyanis az első mindenkinek ingyenes (persze, ha felveszik államira) és nem korhatárhoz kötött a dolog :)

2010. ápr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, magyar vagyok teljes egészemben. :) Csak 2 évet töltök idekint..

Nekem volt egy halvány emlékem arról, hogy 24 éves korig jelentkezhetek. Ezek szerint ilyen nem létezik? :)

A másik kérdésem, hogy hol érdemes nézelődni? Akár fizetős, hétvégi is érdekel..

Ha valaki ismer ilyet, írja meg nekem! Köszönöm!

2010. ápr. 28. 13:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Az OKJ-s képzéseknél van korhatár, ami 23 év.
2010. ápr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

www.felvi.hu

Itt mindent megtalálsz.

2010. ápr. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!