Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a Városmajor...

Mi a véleményetek a Városmajoriról?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.os és én ezt az iskolát néztem ki első helyre. Esetleg ha valaki oda jár tudna véleményt mondani? Hány ponttal kerültetek be? Tetszik az iskola? Félnem kell az esetleges szóbelitől biológiából, matekból, illetve németből? Előre köszi a válaszokat:)

2016. nov. 8. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én mnost hetedikes vagyok, de imádom az iskolát. 8-ban általában 75+ fölött nagy az esély , hogy felvesznek, de van amikor alacsonyabb a ponthatáros cucc. Szóval a lényeg, hogy 75+ fölött, már nem kell nagyon aggódni. Nagyon jó iskola, sok programma van. A gólyabál és a gólyatábor nagyon izgalmas és marandandó élmény. Nem hiszem, hogy félned kéne, mert mindegyik tanár nagyon kedves. Illetve németből nem tudom, de Bioszból és Matekból nagyon nagyon jó a tanár, vicces és kedvesek (mármint akiket én ismerek.) Remélem tudtam segíteni. :)
2016. nov. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

En imadom a sulit, az egesz iskolaban a kozosseg a legjobb.

Nagyon jo programok vannak, golyabal, golyahet es a diakhet felejthetetlen elmenyek.

A legtobb tanar is nagyon jo.

A ponthatarok 8.ban szakonkent valtozik.

Gyengebb szakokra 75pont korul mar be lehet kerulni.

Erosebb szakokra 80pont es kituno bizonyitvany kell.

A szóbeli kapcsolatban meg csak annyi hogy ha olyan magas pontos irasbelit irsz es a jegyeid is jok akkor konnyen lehet hogy nem is lesz szukseg szobelire.

Szerintem felnivalod nincs, meg annyi hogy nemet tagozaton nemetbol nyilvan nem kerdeznek mivel oda altalaban olyan emberek mennek akik eddig nem tanultak nemetul. Ott altalaban magyar szovegertes szokott lenni egy kis elbeszelgetessel.

2016. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!