Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nappali tagozatról szeretnék...

Nappali tagozatról szeretnék átiratkozni estire? További információk lejjebb. (17/L,10. osztály)

Figyelt kérdés

Kollégista vagyok, anno nyelvi előkészítő osztályba jelentkeztem, amit megbántam, mert semmit sem értem el vele. Általánosban kitűnő voltam, de ebben a gimiben olyan sokat várnak el tőlem, hogy nem bírom. Mindemellé társulnak családi és egészségügyi problémák, hogy a barátok hiányát már ne is említsem, no meg a tanárokat, hogy engem mennyire semmibe vesznek. Kollégiumban is én vagyok a különc, csak mert nem lógok ki minden este bulizni, vagy olyan emberekkel társalogni, akik tesznek a fejemre és/vagy csak kihasználnak.

Emellett egy évvel idősebb is vagyok az osztálytársaimnál, mert anno óvodában nem engedtek tovább, amikor kellett volna. Ez pluszban ad indokot a mindennapos rossz kedvemhez.

Már nincs is, ami motiválna, régebben az informatika és a matematika tette ezt, s tanár szerettem volna. Most meg már úgy gondolom, inkább iratkoznék át esti képzésre, ami mellett tudnék dolgozni (mert már inkább dolgozni akarok, magam megkeresni a pénzt, mintsem az iskolában vesztegetni feleslegesen az időmet a sok idióta emberre és értelmetlen tananyagra), később pedig valamilyen OKJ. Mit gondoltok? Félévkor esetlegesen lehet váltani ilyen iskolát? Esetleg ismertek jó pesti esti képzéses gimnáziumot?



2016. nov. 11. 15:16
 1/8 anonim válasza:
0%
17 évesen még nem dolgozhatsz, ugye tudod?:) Egyébként félévkor is átiratkozhatsz.
2016. nov. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, tudom. Márciusban töltöm egyébként a 18-at.

Köszönöm a válaszod, várom a továbbiakat!:)

2016. nov. 11. 15:34
 3/8 anonim ***** válasza:

És mi a terved? Szerinted hová vennének fel végzettség nélkül? Nem azért jársz iskolába, hogy szeressenek, hanem magad miatt.

Kapd össze magad! Kifogásokat könnyű keresni.

2016. nov. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már azt a keveset kibírod
2016. nov. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt a tanévet legalább még bírd ki

(Félévkor nem vesznek át estibe)

2016. nov. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szio :)

Vegzos vagyok, en is nyelvi elokeszitos voltam, nagyjabol ugyanebben a cipoben jarok, mint Te, annyi kulonbseggel, hogy nem vagyok koleszos es dolgozom.

En is most fogok atmenni esti tagozatra, at lehet menni felevkor is, akar most is, bar ez gondolom iskolatol fuggo :)

En konkretan a munka miatt megyek at.

Szerintem nem veszitesz vele semmit :)

A sulival kapcsolatban en is igy erzek, en munkaban erzem jol magam :)

2016. nov. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!:)


Jelenleg én is 10. osztályos vagyok és én épp, hogy a munka miatt mennék estire és egyéb dolgok miatt is. Átiratkozni akkor tudsz leginkább amikor felvételt hirdetnek esetleg, pl. ha megüresedett egy két hely. Ilyenkor félévkor is simán át mehetsz, ha a sulidnak van esti tagozata akkor oda. Akkor bármikor át mehetsz. Nyilván vannak kritériumok hogy mi alapján mehetsz át, van ahol kell tandíjt fizetni van ahol nem. Nekem a Leövey Károly Gimnáziumnak az estis tagozata tetszik. 4 tagozatot működtett több infót itt tudhatsz meg ha érdekel:) :


[link]

2017. febr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Esti tagozaton is jár a családi pótlék 20, illetve bizonyos esetekben 23 éves korig?
2017. febr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!