Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Történelem Érettségi pontozá...

A Történelem Érettségi pontozás hogy működik?

Figyelt kérdés
Úgy tudom az írásbelin és a szóbelin is el kell érni a 10-10%ot hogy meglegyen a 2es érettségi. De azt hallottam hogy az írásbelin is van olyan hogy mivel 2részből áll(egy rövid válaszokat igénylő feladatokból és a kifejtőkbő), hogy a kifejtőben is külön el kell érni a 10%ot, és a rövid válaszosban... azaz ha a rövid válaszos maximum pontos akkor se mehetek szóbelire mert a kifejtő reésze 0pontos??? Hm? Nem értem... ez lehetséges?
2010. ápr. 28. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
20%-ot kell elérni. Matekra rágyúrhatnál. 10% + 10% az nem 20%
2010. ápr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Igen, minden részből 10 %-ot el kell érned, ez kőkemény 4 pont, mind a kifejtősnél, mind az esszénél annyit még a kutyám is elérne, emiatt ne izgulj.
2010. ápr. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Biztos okos kutyád van. Az esszénél nem 4pont kell. A kérdésemre kéne válaszolni...

Első! Én mondtam olyat hogy 10%+10% az 20%???? Vagy te milyen kérdésre válaszoltál?

2010. máj. 17. 15:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Egybe nézik az

írásbelit

2018. jún. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!